Hakkımızda

canakakle-sehitlik-turu-logo

Şirket Ünvanı:
Lutars Turizm ve Bilişim Tic. Ltd. Şti.
Seyahat Acentası Adı:
Lutars Turizm Seyahat Acentası
TÜRSAB Belge Numarası: A-6310
Yayın Sorumlusu:
Ticaret Sicil No:
Adres:
Telefon:
GSM:
Elektronik İletişim Adresi: info@lutarstravel.com
Yetkili Denetim Mercii: TURSAB
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği

Turizmin çeşitli kademelerinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermiş bir grup olarak çağdaş ve dürüst hizmet anlayışı ile Lutars Travel’ı 2009 yılının ocak ayında kurmuş bulunmaktayız.

Lutars travel, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB’ın üyesi, A grubu ve 6310 belge numaralı seyahat acentasıdır. A grubu seyahat acentamızda Yurt içi ve Yurtdışı turlar, Yunanistan feribot biletleri satışı , Balayı paketleri, Özel turlar, Yurtiçi ve Yurtdışı özel grup organizasyonları, Oto kiralama, Toplantı – Seminer ve Kongre organizasyonları, Yabancı grupların ülkemizde ağırlanması, okul gezileri, Derbi Maç Organizasyonları, Otel rezervasyonları gibi bir çok organizasyon yapmakta, alanlarında deneyimli ekibi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak istemektedir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışı, şeffaflık , dürüstlük, disiplin,profesyonellik,yaratıcılık ve hizmet ilkelerini ön planda tutan Lutars travel; kaliteli hizmeti hedefleyen, güvenilir ve tecrübeli ekibiyle Turkiye’yi en iyi şekilde tanıtmayı ve gerçekleştirdiği operasyonlarda ekolojik dengeyi bozmamayı kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz:
Müşteri memnuniyetini kendisine en büyük felsefe edinmiş, sektörde lider ve sözü geçen bir acenta olarak markalaşmak.

Vizyonumuz:
Sektöre yenilikler getirerek yön vermek, Kurum ve ekip olarak sürekli gelişmek, Teknoloj ve yenilikleri kullanarak müşterilerine iyi hizmet sunmak, ülke değerlerine sahip çıkarak çalışma yaşamını sürdürmek, birlikte çalışmakta tercih edilen şirket olmak.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir